AirAcro® Basic

Základní dvoudenní školení pro instruktory, kteří vedou lekce párové akrobacie pro klienty-začátečníky.
 
KDY: 25. - 26. 5. 2019
KDE: LeVITAs, Brno
CENA: 6900,- Kč
 
Při objednání tří školení AirAcro® nebo D-Yogi® Fly (3 osoby na jednu fakturu, 1 osoba tři různá školení) je možné uplatnit množstevní slevu ve výši 15% z celkové částky. Pokud si přejete uplatnit množstevní slevu, uveďte svůj požadavek do poznámky přihlašovacího formuláře.
 
Obsah školení:
Školení obsahuje metodické postupy při výuce párové akrobacie:
- Nácvik základních pozic z pohledu klienta-začátečníka. 
- Rozbor jednotlivých cviků s ohledem na nejčastější chyby klientů. 
- Rozbor jednotlivých cviků s ohledem na anatomicky správné provedení, minimalizací zatížení kloubů a páteře a posílení vazů.
- Rozbor jednotlivých cviků s ohledem na aktuální bezpečnost, správné zajištění bezpečného prostoru a dopomoci.
- Rozbor správně vedené lekce AirAcro® zaměřené na začínající klientelu.
 
Účastníci obdrží manuál s grafickým znázorněním základních pozic.
 
Profil absolventa:
Úspěšný absolvent školení je oprávněn vést lekce AirAcro® pro začátečníky. Může využívat ochranné známky i metodiky AirAcro®. Není oprávněn dále toto oprávnění předávat dalším instruktorům. 
Samozřejmostí je zachování kontaktu master instruktora s účastníky i po ukončeném školení.
Školení není rekvalifikačním kurzem a na jeho základě tedy není možné žádat o vystavení živnostenského oprávnění. Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT najdete ZDE.
 
Podmínky účasti na školení:
Předpokládá se alespoň minimální zkušenost účastníka s párovou akrobacií a odpovídající zdravotní a fyzický stav účastníka. V případě Vašich pochybností o fyzických předpokladech doporučujeme absolvování některého z našich workshopů nebo osobní konzultaci. Závěrem školení je nutné složit teoretickou i praktickou zkoušku. 
 
Závěrečná zkouška:
písemná část: Obsahuje obecné otázky k párové akrobacii, fyziologii a anatomii se zaměřením na zdravotní aspekty cvičení
praktická část: Účastník bude vyzván k předvedení některého z povinných cviků, správnému vysvětlení a pedagogické ukázce na klientovi-začátečníkovi. Zejména bude povinen demonstrovat výuku tak, aby opravil klientovi chyby a zajistil jeho bezpečnost. Seznam povinných cviků najdete ve fotogalerii níže.
 
   

 

Přihláška na školení AirAcro® Basic

Závazně se přihlašuji na školení AirAcro® Basic. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a v případě mé neúčasti na školení, mi nebude cena školení vrácena.

Kontakt

AirAcro

607 55 33 32

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode