Školení instruktorů AirAcro®

Školení AirAcro® jsou určena začínajícím instruktorům párové akrobacie, kteří chtějí poskytovat své služby na vyšší úrovni. Není určeno pro začátečníky, kteří se chtějí naučit cvičit párovou akrobacii, těm jsou určené pravidelné lekce nebo nepravidelné worskhopy

Pokud již sami ovládáte základy párové akrobacie a láká vás představa, že dokážete tyto dovednosti předat dalším lidem, pak je školení AirAcro® právě pro vás. Naučíme vás učební metodiku, základy bezpečnosti, anatomie a práva. Ukážeme si, kde klienti nejčastěji chybují, jaké instrukce klientovi nejlépe pomohou najít správnou polohu, které pozice jsou nejrizikovější a jak riziko cvičení účinně snižovat, a také si povíme v jakém právním režimu můžete párovou akrobacii vyučovat .

V NABÍDCE NAJDETE:

- základní školení instruktorů Basic: Školení je určeno lektorům, kteří již řádně vykonávají instruktorskou praxi a vlastní živnostenské oprávnění nebo certifikát rekvalifikančího kurzu. Školení je dvoudenní.

- specializované školení instruktorů Kids: Školení je určeno absolventům školení Basic a je zaměřeno na specifickou práci s dětmi školního věku. Školení je jednodenní.

- základní školení instruktorů s akreditací MŠMT: Školení je určeno lektorům, kteří doposud nemají absolvovanou rekvalifikaci, která je nutná pro výkon lektora sportovních aktivit (a to pro samostatnou i závislou činnost). Školení obsahuje teorii a praxi instruktora kondičního posilování, školení AirAcro® Basic a Kids. Školení trvá 150 hodin a je vypisováno v rámci 5 měsíců víkendovou výukou.

Kontakt

AirAcro

607 55 33 32

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode